Na míru

 

Vedle šperků, které naleznete v našem e-shopu, nabízíme rovněž možnost exkluzivní výroby šperků na míru.

Šperky u nás vznikají na jednom místě, a to od návrhu až po finální produkt. Proto pro nás není problém vdechnout život i vašemu nápadu a vytvořit tak pro vás jedinečný šperk na zakázku.

Ke každé zakázce přistupujeme individuálně. V průběhu procesu se zaměřujeme na drobnosti a detaily k Vaší radosti.

Vaši myšlenku vložíme se vší pečlivostí do šperku, který tak může být dokonalým dárkem třeba k vašemu společnému výročí. Stejně tomu bude i u jedinečných snubních prstenů, které budou stvořeny přímo pro vás. 

 

 

 

Co znamená šperk na míru?

Šperk na míru je jedinečný originální kousek, který budete mít pouze vy. Bude vytvořený podle vašeho nápadu a vašich přání. Domluvíme se na velikosti, materiálu
i možnosti využití drahých kamenů. 

 

 

 

Jak probíhá výroba na míru?

Nejprve si ujasníme, pro koho daný šperk je a jaká je vaše představa o jeho designu. V klidu probereme všechny detaily a vaše přání.

Po pečlivém zvážení všech možností vám zašleme nakreslený návrh přímo od Milana Jiříčka, zakladatele a majitele firmy. V e-mailu rovněž shrneme veškeré domluvené podrobnosti. Pokud je návrhů designu víc (což bývá obvyklé), vyberete si ten, který vám je nejbližší. Pak už nestojí nic v cestě k jeho výrobě.

3D vizualizaci zasíláme jen v případě, že se šperk nebude vyrábět ručně. Možnosti 3D tisku a ruční výroby s vámi probereme na úvodní schůzce.

Vyrobíme šperk s veškerou péčí a úctou ke šperkařskému řemeslu.

Je v našem zájmu, abyste s finální podobou šperku byli maximálně spokojeni. Není problém prsten ještě dodatečně upravit o jednu či dvě velikosti, pokud vám na zkoušce nebude dokonale sedět.

 

 

 

Doba výroby

Doba výroby šperku je individuální, obvykle se ale pohybuje kolem 5 týdnů. Záleží na rozsahu zakázky, technické náročnosti výroby a vybraných drahých kamenech.

 

Certifikace

Na každý šperk z naší dílny obdržíte certifikát původu šperků. Pokud jsou součástí drahé kameny, obdržíte originální certifikát ke kamenům Sirius Gem nebo briliantům. Každý šperk je navíc dle zákona ověřen značkou Českého státního puncovního úřadu.

 

 

 

 

Cena

Pro orientační přehled o cenách nahlédněte do našeho e-shopu. Cena šperků na míru je však navýšena o technologickou a časovou náročnost, která zahrnuje vymyšlení a nakreslení návrhu a výrobu jedinečného modelu.

Před začátkem výroby požadujeme 50% zálohovou fakturu. Po jejím uhrazení může výroba začít.

Moc rádi se s vámi o vaší představě nezávazně pobavíme!

 

Telefon: 775 060 055

E-mail: mjulita@seznam.cz