Doprava a platba

Doprava

1. OSOBNÍ PŘEVZETÍ

Své zboží si můžete osobně převzít v sídle firmy v Jablonci nad Nisou na adrese:
Krkonošská 187/7,  466 06 Jablonec nad Nisou
nebo v podnikové prodejně v Liberci na adrese:
Moskevská 56/18A, 460 01 Liberec

2. ČESKÁ POŠTA

Naše originální šperky zasíláme na kterékoliv místo v České republice a na Slovensku prostřednictvím České pošty. Zboží, které máme skladem, odešleme do 1 týdne. Objednávky, které jdou teprve do výroby, odesíláme bezprostředně po vyhotovení. Doba vyhotovení nového šperku se obvykle pohybuje mezi 1-3 týdny. Před odesláním objednávky vás budeme vždy včas kontaktovat e-mailem, abyste věděli, kdy můžete objednané zboží očekávat (pokud žádný e-mail nedostanete, zkontrolujte prosím nejprve také další složky ve vaší e-mailové schránce, případně nás kontaktujte telefonicky).

Zboží odesíláme poštou jako cenné psaní, a to po připsání částky na náš účet při platbě kartou nebo bankovním převodem nebo po potvrzení objednávky při platbě na dobírku. Nákup v hodnotě nad 1000 Kč posíláme s poštovným zdarma. Vyhrazujeme si právo odeslat zboží později, pokud si to výroba objednaného zboží nebo jiné okolnosti vyžádají.

* Před Vánocemi a v období firemní dovolené (první polovina srpna) se dodací lhůty mohou lišit.

OBJEDNÁVKA DO 1 000 Kč …………………………. poštovné 100 Kč
OBJEDNÁVKA NAD 1 000 Kč ………………………. poštovné zdarma

Platba

Nabízíme možnost výběru jednoho z následujících druhů plateb:

1. ONLINE PLATBA KARTOU:
Online platby pro nás zajišťuje platební brána Comgate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a. s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány. Další informace a kontakty na www.comgate.cz.

2. PLATBA BANKOVNÍM PŘEVODEM:
Peněžní ústav: Komerční banka
Bankovní spojení: 278844451/0100
VS: číslo faktury

3. DOBÍRKA
Prostřednictvím České pošty.
Zákazník zaplatí kurýrovi nebo poštovnímu doručovateli v hotovosti až při převzetí zboží.

4. PLATBA PŘI PŘEVZETÍ NA PRODEJNĚ
Při převzetí v podnikové prodejně v Liberci na adrese Moskevská 56/18A, 460 01 Liberec je možno za objednané zboží zaplatit v hotovosti nebo platební kartou. Při převzetí v sídle firmy v Jablonci nad Nisou na adrese Krkonošská 187/7,  466 06 Jablonec nad Nisou je možno platit pouze v hotovosti.

V případě jakýchkoli nejasností nebo dotazů nás neváhejte kontaktovat telefonicky či e-mailem.