Náš příběh

Vyrábíme šperky, které nosí historii

Šperk má často svůj vlastní osobní příběh, dědí se z generace na generaci. Určitě někde máte svůj oblíbený prsten a přívěsek po babičce nebo hodinky po dědečkovi. Ve špercích se skrývá historie. Malé tajemné kouzlo. Jsou nabité energií. Vždyť je, někdo vám blízký, nosil skoro celý život, den co den na sobě! Šperky viděly příběhy. Zažily lásku i smutek. Nejsou jen krásné. Nosí historii.

A my, jako šperkaři věříme v jejich sílu. Chováme se k nim s oddaností a péčí. Jsme schopni se vám o ně dobře postarat, upravit je přímo vám na míru nebo vytvořit malý osobní artefakt přímo podle vašich přání, který vás bude provázet vaším životem nebo vložíme vaše city do amuletu pro někoho vám blízkého. Tím, že jsme výrobci, můžeme do vašich šperků vložit vaše city.

Tvoříme zásnubní prsteny, snubní prsteny, originální přívěsky, náušnice pro zvláštní chvíle (náušnice z naší dílny se účastnily sportovních mistrovství i hudebních koncertů), prsteny jako osobní dárky… Tvoříme je s myšlenkou, že jsou pro vás, a proto uvítáme rádi vaše nápady i vaše speciální přání a city, které do nich chcete vložit. Jsme tu pro vás.

Tvoříme malé amulety, které nosí historii. A lásku. Děláme to s citem a oddaností.

Vyrábíme šperky ručně

Od myšlenky k ručně nakreslenému návrhu a od návrhu až ke krásnému a osobitému šperku, který v sobě skrývá kouzlo a tajemství. Tím tajemstvím je ruční práce, ruce šperkaře, které z neopracovaného kovu vytvoří něco neobvyklého a unikátního. Něco, co stojí za to vlastnit. Něco, co vydrží napořád. Jsme vašima rukama, které přetaví vaše city do krásného šperku přímo pro vás!

Šperkařské řemeslo má odvěkou historii. První nálezy šperků jsou staré víc než čtyři tisíce let. Podle archeologických nálezů, se po objevení bronzu kovové šperky staly součástí každodenního lidského života. Byly něčím mimořádným. Byly znakem moci (v čele s královskou korunou a dalšími panovnickými atributy), znakem lásky (snubní prsteny jsou pevnou součástí svatebního obřadu už více než tisíc let), nosily historii (předávaly se z generace na generaci a byly součástí majetku každé rodiny).

I vy si vyberte svůj šperk, který s vámi půjde na vaší cestě životem! Bude vás doprovázet, bude vás povzbuzovat, poroste společně s vámi. Vyberte si kvalitní šperk, takový, který byl vytvořený s láskou a péčí. Protože to je právě láska a péče do něj vložená, která pak může putovat dál. Láska, která přestojí spoustu věcí a vydrží už navždy.

Vyberte si šperk od nás. Pomocí šperkařského řemesla ho vytvoříme tak, aby předával radost.

Vyrábíme šperky kvalitně a s tradicí

Firma Milan Jiříček byla založena v roce 1990 jako pokračovatel uznávané výroby šperků v Jablonci nad Nisou. Navazujeme na rodinnou tradici bižuterní výroby z období první republiky. V dnešní době se zabýváme výhradně zpracováním drahých kovů, stříbra a zlata. Náš sortiment pravidelně rozšiřujeme novými vzory náušnic, prstenů, přívěsků a především snubních prstenů.

Vzorkovnice našich snubních prstenů můžete nalézt ve zlatnictvích a svatebních salonech po celé České republice. Naší velkou předností je variabilita, tedy možnost upravit konečný vzhled prstenů dle konkrétního přání zákazníka. Dalšími výhodami jsou včasný termín zhotovení zakázky, kvalitní zpracování a zákaznický servis.

Firma provozuje podnikovou prodejnu v centru Liberce, kde nabízí širokou kolekci šperků vlastní výroby. Dále poskytujeme možnost zakázkové výroby, opravy a čištění. K nahlédnutí jsou zde také vzorkovnice našich zlatých a stříbrných snubních prstenů, při jejichž výběru vám poradí kvalifikovaný zástupce naší firmy.

V současné době dodáváme zboží do velkoobchodů a našemu obchodnímu zástupci, distribujícímu po celé ČR a na Slovensko.

Naše šperky reprezentovaly Českou republiku, když zdobily vítězný český Fedcupový tým v roce 2011, v čele s Petrou Kvitovou a Lucií Šafářovou. Už několik sezón po sobě i na světovém poháru v biatlonu, kde naše náušnice oblékla i Gabriela Koukalová. A letos naše náušnice v národních barvách zdobily Veroniku Vítkovou na Zimních olympijských hrách v Pchjongčchangu, kde získala bronzovou medaili ve sprintu.

Naším krédem je předložit zákazníkovi výrobek z české dílny, ve vysoké kvalitě a za příjemnou cenu.

S radostí vyrábíme šperky, které reprezentují české barvy

Jsme velmi rádi, že naše šperky reprezentují Českou republiku. Vymýšlíme originální vzory přímo na míru jednotlivým událostem.

Naše náušnice zdobily vítězný český Fedcupový tým v roce 2011, v čele s Petrou Kvitovou a Lucií Šafářovou.

Už několik sezón po sobě tvoříme šperky na příležitost světového poháru v biatlonu, kde naše náušnice oblékla i Gabriela Koukalová.

Letos naše náušnice v národních barvách zdobily Veroniku Vítkovou na Zimních olympijských hrách v Pchjongčchangu, kde získala bronzovou medaili ve sprintu.

Jednotlivé vzory náušnic, které zdobily naše národní sportovní hvězdy, si můžete prohlédnout a objednat v našem eshopu!