Na zakázku

Šperk na zakázku = originální, exkluzivní šperk, který budete mít jenom Vy. Návrh takového jedinečného šperku vytvoříme individuálně na míru přímo pro Vás podle Vašich přání, nápadů a inspirace a jeho finální podobu s Vámi průběžně konzultujeme.

Jsme původní tvůrci a výrobci, kteří rádi tvoří nové, krásné věci. Každý krok výrobního procesu, od prvního návrhu po dokonalý finální produkt, si řídíme sami a vše probíhá v naší dílně v Jablonci nad Nisou. Zatouží-li Vaše srdce po jedinečném šperku, který nenajdete nikde v žádné nabídce, bude nám velkým potěšením Váš sen splnit a šperk exkluzivně pro Vás vyrobit.

Jak probíhá výroba šperku na zakázku?

  • Konzultace libovolnou formou (osobní schůzka/telefonát/e-mail). Nejprve si společně ujasníme, pro koho má být šperk určen a jaká je vaše představa o jeho designu. Domluvíme se na velikosti, materiálu, možnostech využití drahých kamenů a také možnostech ruční výroby či 3D tisku. V klidu probereme všechny detaily a vaše přání.
  • Zaslání nakresleného návrhu e-mailem a domluvení podrobností. Po pečlivém zvážení všech možností vám zašleme návrh šperku nakreslený Milanem Jiříčkem. Zpráva bude obsahovat také souhrn veškerých domluvených podrobností a orientační cenu za materiál. Obvykle zasíláme několik návrhů, z nichž si můžete vybrat ten, který je Vaší představě nejbližší. V případě, že šperk nebude vyráběn ručně, ale 3D tiskem, Vám zašleme 3D vizualizaci.
  • Proces výroby šperku. Doba výroby šperku se obvykle pohybuje kolem 5 týdnů, ale je velmi individuální a závislá vždy na rozsahu zakázky, technické náročnosti výroby a případně také na vybraných drahých kamenech.
  • Zkouška a převzetí šperku. Je v oboustranném zájmu, abyste s finální podobou vašeho šperku byli maximálně spokojeni, proto můžeme váš šperk ještě dodatečně upravit (např. v případě prstenu upravit velikost o jednu či dvě velikosti, pokud by na prstě dokonale neseděl).

Cena a záloha

Před začátkem výroby požadujeme 50% zálohovou fakturu. Po jejím uhrazení může výroba začít.

Pro orientační přehled o cenách šperků nahlédněte do našeho e-shopu. Cena šperků na míru však bude vždy vyšší o technologickou a časovou náročnost, kterou si návrh a výroba originálního šperku vyžádá.

Certifikace

Na každý šperk z naší dílny obdržíte certifikát původu šperků. Pokud jsou součástí drahé kameny, obdržíte originální certifikát ke kamenům Sirius Gem nebo briliantům. Každý šperk je navíc dle zákona ověřen značkou Českého státního puncovního úřadu.