Průvodce snubními prsteny

Průvodce snubními prsteny

Snubní prsteny z kolekce Milan Jiříček jsou určeny právě pro vás. Nabízíme vám neuvěřitelnou kolekci pro Ni a pro Něj. Vyberte si na www.sperkyjiricek.cz

Jaké snubní prsteny vybrat? Váš průvodce snubními prsteny.
Existuje několik rozhodnutí, která musíte udělat, abyste vybrali nejlepší snubní prsteny, které vás budou provázet celý život. Náš průvodce vám pomůže v tomto nelehkém rozhodování.
Vyberte si kov, který je vám nejbližší.

Žluté, bílé a růžové zlato
Všichni víme, jak vzácný kov je zlato. Je proto ideálním materiálem pro zlatnickou výrobu.
Je mimořádným a zároveň tradičním kovem pro snubní prsteny.
Jeho vědecký název je Aurum a jeho chemický název Au  – z Aurora, což znamenalo svítání nebo počátek.  První zmínka o zlatě jako o něčem, co zkrášluje, se datuje již do roku 4000 př. n. l. do východní Evropy. V roce 1500 př. n. l. je zlato používáno starými Egypťany v obchodním styku. V Číně bylo o tisíc let později legalizováno jako platidlo.
Jestliže chcete tradiční snubní prsteny, které nepodléhají času ani módě, je pro vás zlato nejlepším řešením.

Stříbro
Původ jeho jména je odvozen od starořeckého „argintos“, což znamená „lesknout se“.
Lidé si vybírají stříbro pro jeho lesk, ušlechtilost a na drahý kov relativně nízkou cenu. Myslete však na to, že je to měkký kov a celkem snadno se poškrábe o předměty vykazující vůči stříbru větší tvrdost, proto je nutno výrobky ze stříbra chránit proti mechanickému poškození.
Celý sortiment zhotovený ze šterlinkového stříbra 925/1000 galvanicky povrchově upravujeme buď ryzím stříbrem, nebo rhodiem, čímž zabráníme oxidaci, projevující se zčernáním. Stříbrný materiál je pro vás dobrá volba za příznivou cenu.