Jaro je obdobím úžasných svateb

SVATBA JE VŽDY ZAČÁTKEM NĚČEHO KRÁSNÉHO
Každý si svoji svatbu představujeme jinak. Někdo touží po romantické, klasické svatbě v bílém. Někdo jí chce dát neformální, nekonvenční moderní ráz. Je důležité si hned zpočátku ujasnit, co od své svatby vlastně očekáváme. Jakou atmosféru chceme pro sebe i své hosty vytvořit. Podle toho by se měly odvíjet i další naše plány. Předsvatební příprava s sebou přináší hodně úkolů a strategických rozhodnutí. Vyplatí se začít o ni přemýšlet nejméně půl roku dopředu.

RESPEKTUJTE VAŠE MOŽNOSTI, PŘEDSTAVY I SNY
Nejdříve bychom si měli ujasnit, jak velkou svatbu chceme. Někomu stačí pár svědků a svatební veselí omezí jen na slavnostní oběd s rodinou. Pro někoho je však svatba událost, kterou chce uchovat v paměti celý život. Tato svatba zabere více času při plánování a přípravě. Je však zážitkem na celý život.

Svatba nemá jednu ustálenou formu. Každý si ji můžeme přizpůsobit podle svých představ a dát jí tak punc originality. Můžeme se nechat oddat v tropickém ráji, na zámku, na palubě letadla, či pod vodou.

Jediné co se musí odehrát podle zavedených pořádků je svatební ceremonie. Vše musí proběhnout podle přísných pravidel svatebního obřadu. Zvláště církevní obřad má svá neměnná pravidla.

SVATBA JE JAKO PREMIÉROVÉ PŘEDSTAVENÍ
Pro svatbu si nejprve najděte námět, od kterého se budou odvíjet další kroky. Tento námět by měl odrážet vaši osobnost a respektovat váš temperament. Můžete se nechat inspirovat literárním dílem, či vaším oblíbeným filmem. Podle toho se odvíjí další scénář. Máte rádi romantické filmy? Uspořádejte vaši svatbu na některém z našich překrásných zámků. Jste spíše dobrodružnější povaha? Vydejte se místo do půjčovny svatebních šatů, do půjčovny historických kostýmů. Také snubní prsteny by měly prezentovat vaši osobnost a originalitu. Je to zcela na vás. Prožijte si svatbu podle svých představ. Svatba nemusí být jen naškrobená bílá spodnička a klasická svíčková u tradičně vyzdobeného svatebního stolu. Svatba je velká událost zejména pro Vás dva a nemusí být podle svatebního diktátu. A pokud ji budete chtít mít jinou, udělejte to. Fantazii se meze nekladou.