Handmade – Ruční výroba našich šperků

 

   Od myšlenky ke šperku

Od myšlenky k ručně nakreslenému návrhu a od návrhu až ke krásnému a osobitému šperku, který v sobě skrývá kouzlo a tajemství. Tím tajemstvím je ruční práce, ruce šperkaře, které z neopracovaného kovu vytvoří něco neobvyklého a unikátního. Něco, co stojí za to vlastnit. Něco, co vydrží napořád. Šperky od nás toto kouzlo v sobě mají, protože je vyrábíme se vší pečlivostí s maximálním podílem ruční práce.

.

.

Šperky nosí historii

První nálezy šperků jsou staré víc než čtyři tisíce let. Po objevení bronzu se, podle archeologických nálezů, kovové šperky staly součástí lidského života. Byly něčím mimořádným. Byly znakem moci, v čele s královskou korunou a dalšími panovnickými atributy a znakem lásky, snubní prsteny jsou pevnou součástí svatebního obřadu už více než tisíc let. Také nosily historii, předávaly se z generace na generaci a byly součástí majetku každé rodiny. Právě takové šperky se snažíme vytvářet.

 

Šperky jsou láska

Vyberte si svůj šperk, který s vámi půjde na vaší cestě životem! Bude vás doprovázet, bude vás povzbuzovat, poroste společně s vámi. Vyberte si kvalitní šperk, takový, který byl vytvořený s láskou a péčí. Protože to je právě láska a péče do něj vložená, která pak může putovat dál. Láska, která přestojí spoustu věcí a vydrží už navždy.
Vyberte si šperk od nás. Pomocí šperkařského řemesla ho vytvoříme tak, aby předával radost.