Firma Milan Jiříček byla založena v roce 1990 jako pokračovatel uznávané výroby šperků v Jablonci nad Nisou. Navazujeme na rodinnou tradici bižuterní výroby už z období první republiky. V dnešní době se zabýváme výhradně zpracováním drahých kovů, stříbra a zlata. Náš sortiment pravidelně rozšiřujeme novými vzory náušnic, prstenů, přívěsků a především snubních prstenů.

Vzorkovnice našich snubních prstenů můžete nalézt ve zlatnictvích a svatebních salonech po celé České republice. Naší velkou předností je variabilita, tedy možnost upravit konečný vzhled prstenů dle konkrétního přání zákazníka. Dalšími výhodami jsou včasný termín zhotovení zakázky, kvalitní zpracování a zákaznický servis.

Firma provozuje podnikovou prodejnu v centru Liberce, kde nabízí širokou kolekci šperků vlastní výroby. Dále poskytujeme možnost zakázkové výroby, opravy a čištění. K nahlédnutí jsou zde také vzorkovnice našich zlatých a stříbrných snubních prstenů, při jejichž výběru vám poradí kvalifikovaný zástupce naší firmy.

V současné době dodáváme zboží do velkoobchodů a dále také našemu obchodnímu zástupci, distribuujícímu po celé ČR a na Slovensko.

Naším krédem je předložit zákazníkovi šperk z české dílny, vyrobený ve vysoké kvalitě a s úctou ke šperkařskému řemeslu.

Proč se rozhodnout právě pro nás

  • Ruční práce na míru. Snubní i zásnubní prsteny vyrábíme z velké části ručně za použití tradičních i moderních technologií. Jsme tak schopni šperk uzpůsobit všem vašim přáním (je možno např. kombinovat vzory z různých prstenů, měnit materiály, drahokamy apod.).
  • 30 let zkušeností v oboru. Od roku 1990 jsme vyrobili přes 50 000 snubních prstenů a potěšili tak více než 25 000 šťastných párů.
  • Profesionální servis i po záruce. Poskytujeme standardní záruku 24 měsíců, avšak i po jejím uplynutí můžete počítat s naším profesionálním servisem za zvýhodněnou cenu, ve specifických případech také zdarma.
  • Flexibilní cena. Dle vašich možností jsme schopni vám upravit cenu produktu například snížením tloušťky prstenu nebo náhradou drahého materiálu za levnější.
  • Vnitřní porytí zdarma. Vnitřní porytí od nás máte zcela zdarma, stejně tak i dárkové balení.
  • Showroom. Přímo v sídle naší firmy v Jablonci nad Nisou si můžete prohlédnout a zakoupit přes 1 000 druhů snubních prstenů.

Vyrábíme šperky, které nosí historii

Jistě u sebe opatrujete nějaký svůj oblíbený prsten, řetízek s přívěskem po babičce nebo hodinky po tátovi. Nejsou to zdaleka jen krásné, neživé věci. Ve špercích se skrývá naše historie. Malé tajemné kouzlo. Jsou nabité energií těch, kdo je vyrobili, a především pak lidí, kteří je den co den nosili při sobě. Vstřebaly lásku i smutek, zažily veliké i obyčejné každodenní příběhy, staly se posly víry, naděje, bohatství i tajemství.

Jako šperkaři tuto sílu cítíme a ctíme. Chováme se ke šperkům s oddaností a péčí. Vytváříme pro vás či vaše blízké malý osobní artefakt přímo podle vašich přání, který vás bude nadále provázet vaším životem.

Vyrábíme zásnubní prsteny, snubní prsteny, originální přívěsky, náušnice pro zvláštní chvíle, jemné náramky, prsteny jako osobní dárky a další. Tvoříme je s vědomím, že jsou důležité pro vás, a proto vždy uvítáme vaše osobní nápady, speciální přání a city, které do nich chcete vložit. Jsme tu pro vás.

Tvoříme amulety, které předávají lásku a historii. Děláme to s citem a oddaností.

Vyrábíme šperky ručně

Od myšlenky k ručně nakreslenému návrhu a od návrhu až ke krásnému a osobitému šperku, který v sobě skrývá kouzlo a tajemství. Tím tajemstvím je ruční práce, ruce šperkaře, které z neopracovaného kovu vytvoří něco neobvyklého a unikátního. Něco, co stojí za to vlastnit. Něco, co vydrží napořád. Jsme vašima rukama, které přetaví vaše city do krásného šperku přímo pro vás!

Šperkařské řemeslo má odvěkou historii. První nálezy šperků jsou staré víc než čtyři tisíce let. Podle archeologických nálezů, se po objevení bronzu kovové šperky staly součástí každodenního lidského života. Byly něčím mimořádným. Byly znakem moci (v čele s královskou korunou a dalšími panovnickými atributy), znakem lásky (snubní prsteny jsou pevnou součástí svatebního obřadu už více než tisíc let), nosily historii (předávaly se z generace na generaci a byly součástí majetku každé rodiny).

I vy si vyberte svůj šperk, který s vámi půjde na vaší cestě životem! Bude vás doprovázet, bude vás povzbuzovat, poroste společně s vámi. Vyberte si kvalitní šperk, takový, který byl vytvořený s láskou a péčí. Protože to je právě láska a péče do něj vložená, která pak může putovat dál. Láska, která přestojí spoustu věcí a vydrží už navždy.

Vyberte si šperk od nás. Pomocí šperkařského řemesla ho vytvoříme tak, aby předával radost.

Vyrábíme šperky, které reprezentují české barvy

Jsme velmi rádi, že naše šperky mohou hrdě reprezentovat Českou republiku ve světě sportu. Vymýšlíme originální vzory přímo na míru jednotlivým událostem.

Naše náušnice zdobily vítězný český Fedcupový tým v roce 2011 v čele s Petrou Kvitovou a Lucií Šafářovou.

Už několik sezón po sobě tvoříme šperky u příležitosti světového poháru v biatlonu, kde naše náušnice oblékla i Gabriela Koukalová.

V roce 2018 naše náušnice v národních barvách zdobily Veroniku Vítkovou na Zimních olympijských hrách v Pchjongčchangu, kde získala bronzovou medaili ve sprintu.

Jednotlivé vzory náušnic, které zdobily naše národní sportovní hvězdy, si můžete prohlédnout a objednat v našem eshopu.