Šperky s věnováním

Chcete milovanému člověku darovat šperk porytý vaším vlastním věnováním? Vytvořili jsme pro vás následující novou kolekci šperků vhodných ke gravírování, na zakázku tak můžeme vyrobit originální dárek či talisman s vaším srdečným věnováním.

 

Co ale na šperk nechat vyrýt? Vymyslet krátký text obsahující vše, co chcete sdělit, nemusí být vždy samo sebou. Nejčastější a nejjistější volbou většiny zákazníků je jméno a datum. Pokud chcete být originálnější, vzpomeňte si třeba na citát, který s danou osobou často používáte, nebo na motto, o kterém víte, že ho vystihuje. Zaručeně bude fungovat i srdečné vyznání, ve kterém sdělíte, jak je pro vás daná osoba důležitá. Věříme, že věty jako “Děkuji Ti” nebo “Miluji Tě” by se měly říkat často a zvěčnit je na šperku může jejich sdělení ještě umocnit. 

 

Důležité je brát v potaz i velikost šperku, na který chcete text vyrýt. Pokuste se svoji myšlenku zformulovat výstižně a co nejstručněji, nejlépe v rozsahu několika slov. Pokud bude text příliš dlouhý, bude pak muset být hodně zmenšený a drobounké písmo pak nemusí být dobře k přečtení.  Budeme-li mít obavy, že text je příliš zmenšený a špatně čitelný, ozveme se vám a zkusíme společně najít ideální řešení. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat!

 

Další tipy a konkrétní příklady oblíbených rytin si můžete přečíst v našem speciálním článku.