Změnila pandemie svatbu navždy?

Změnila pandemie svatbu navždy?

Pokud jste, stejně jako mnoho párů, začali plánovat svatbu a pak přišla pandemie, nyní je opět čas vše dořešit. Jistě jste věnovali spoustu času a energie jejímu plánování a organizaci každičkého detailu a pak všechno se změnilo. Nyní máte možnost se znovu chopit příležitosti a vaši životní událost si pořádně užít! Svatba je bohudíky znovu aktuální téma.

Když poprvé začnete plánovat svatbu, veškeré vzrušení a fanfáry jsou věnovány zásnubnímu prstenu, ke kterému patří i slavnostní moment spojený s žádostí o ruku. Zásnubním prstenem vyjadřujete své city a emoce, které jsou spojeny s výjimečným designem tohoto prstenu. A i když naprosto souhlasíme, zásnubní prsten je velkolepý šperk – a nikdy vás neunaví ho obdivovat – snubní prsten je stejně úžasný a nakupování může být velmi zábavné.

snubní prsteny Angel

 

 

Pandemie Covidu nás naučila nakupovat věci více přes internet. Takto můžete samozřejmě vybírat i zásnubní a snubní prsteny. Avšak pro takto výjimečnou příležitost, jakou jsou prsteny na celý život, může být lepší vybrat si a vše vyzkoušet osobně v pohodlí zlatnického studia s pomocí odborného pracovníka. Můžete si tak svůj vysněný snubní prsten nechat vyrobit na míru a podle svých představ. Po telefonické nebo emailové domluvě si můžete domluvit osobní schůzku v sídle naší firmy v Jablonci nad Nisou. Zde se vám budeme plně věnovat, zodpovíme všechny vaše dotazy a domluvíme všechny detaily. Prohlédnete si možné designy našich prstenů, vyzkoušíte si je a vyberete si ty, které pro vás budou ty pravé.

Naše zlatnická výroba nabízí moderní design, včetně vzácných diamantů nebo barevných drahokamů, nebo klasický či jednoduchý styl s možnostmi vybrat si žluté, bílé, či růžové zlato. Můžete také vybírat z mnoha tvarů a designů.

 

snubní prsteny Cornelia

 

Např. snubní prsteny Angel stylizující ve své ruční rytině jedinečnost vašeho vztahu, nebo se nechat unést třpytem kamenů plynoucích dámským snubním prstenem Cornelia. Každý záblesk vyjadřuje jedinečnost společné chvíle vašeho života.

Váš snubní prsten bude ručně vyrobený na míru, takže si můžete navrhnout skutečně jedinečný prsten.

Další výhodou osobního výběru u výrobce je, že prsteny můžete v průběhu jejich výroby vyzkoušet, zda vám opravdu padnou a až poté se výrobek dokončuje u odborného zlatníka. Takto si můžete být jisti, že váš šperk bude opravdu jedinečný, stvořený přímo pro vás.